Na Sprzedaż

Regulamin Zakupu :

Każda świnka pochodząca z mojej hodowli posiada rodowód CCP świadczący o jej pochodzeniu oraz numer rejestracyjny miotu z CCP.

Świnki z mojej hodowli są sprzedawane dopiero gdy skończą co najmniej miesiąc życia i osiągną masę 300 g.

Oferowane świnki są całkowicie zdrowe, odpowiednio odżywione, zadbane oraz zabezpieczone przeciw pasożytom zewnętrznym i wewnętrznym.

Cena jest uzależniona od cech indywidualnych danej świnki i kształtuje się w granicach 100-500zł. Podane ceny nie podlegają negocjacji.

Nowy właściciel przy zakupie świnki z mojej hodowli otrzymuje jej rodowód, umowę kupna-sprzedaży oraz karmę którą moje świnki jedzą.

Odbiór zwierzątka jest możliwy na miejscu w hodowli, istnieje również możliwość zorganizowania transportu (do ustalenia w rozmowie).
Świnki z mojej hodowli mieszkają na terenie
całej Polski oraz Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji, Norwegii,  Belgii, Francji, Holandii, Rosji, Ukrainy, Węgier, Rumunii, Czech i Słowacji.Osoby zainteresowane zakupem konkretnej świnki mogą dokonać rezerwacji drogą mailową lub telefonicznie.

Rezerwacja jest potwierdzona po wpłaceniu opłaty rezerwacyjnej, wtedy świnka jest uważana za zarezerwowaną i oczekującą na konkretny dom - hodowca nie szuka jej kolejnych ewentualnych właścicieli. Opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z zakupu świnki z winy kupującego. W przypadku winy hodowcy kwota zostaje zwrócona.

Nabywca zobowiązany jest do odbioru zarezerwowanej świnki we wcześniej ustalonym dniu. Jeżeli po 3 dniach od tego terminu (jeżeli nie ustalono inaczej) świnki nie odebrano, hodowca ma prawo powtórnie świnkę sprzedać, bez zwrotu opłaty rezerwacyjnej poprzedniemu nabywcy.

Nie sprzedaję świnek osobom niepełnoletnim (w takim wypadku proszę o kontakt rodzica lub opiekuna), sklepom zoologicznym, laboratoriom, terrarystom i osobom nie budzącym mojego zaufania.

Pamiętaj, że zwierze to nie zabawka, wiec dokładnie przemyśl swoją decyzje o zakupie. Świnka żyje ok 6-8 lat i wymaga troskliwej opieki. Koszt utrzymania świnki jest podobny do kosztów utrzymania kota.

NIE SPRZEDAJE ZWIERZĄT DO ŻYCIA W SAMOTNOŚCI ! 
Pamiętaj że świnka morska to zwierzę stadne, które musi mieć swojego kumpla (tej samej płci, tego samego gatunku).

Aktualizacja : 21.12.2022


♂ Samce na sprzedaż :
♀ Samice na sprzedaż :

Hera Dior
beżowy self
data ur. 05.01.2021

Info: Samica po jednym miocie, na emeryturę hodowlaną.

Cena: 100pln
Świnki Zarezerwowane :