Na Sprzedaż

Regulamin Zakupu :

Każda świnka pochodząca z mojej hodowli posiada rodowód CCP świadczący o jej pochodzeniu oraz numer rejestracyjny miotu z CCP.

Świnki z mojej hodowli są sprzedawane dopiero gdy skończą co najmniej miesiąc życia i osiągną masę 300 g.

Oferowane świnki są całkowicie zdrowe, odpowiednio odżywione, zadbane oraz zabezpieczone przeciw pasożytom zewnętrznym i wewnętrznym.

Cena jest uzależniona od cech indywidualnych danej świnki i kształtuje się w granicach 100-500zł. Podane ceny nie podlegają negocjacji.

Odbiór zwierzątka jest możliwy na miejscu w hodowli, istnieje również możliwość zorganizowania transportu (do ustalenia w rozmowie).

Świnki z mojej hodowli mieszkają na terenie
całej Polski oraz Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji, Norwegii,  Belgii, Francji, Holandii, Rosji, Ukrainy, Węgier, Rumunii, Czech i Słowacji.Osoby zainteresowane zakupem konkretnej świnki mogą dokonać rezerwacji drogą mailową lub telefonicznie.

Rezerwacja jest potwierdzona po wpłaceniu zadatku. Zadatkowana świnka jest uważana za zarezerwowaną i oczekującą na konkretny dom - hodowca nie szuka jej kolejnych ewentualnych właścicieli. Zgodnie z prawem polskim zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z zakupu świnki z winy kupującego.

Nabywca zobowiązany jest do odbioru zaliczkowanej świnki we wcześniej ustalonym dniu. Jeżeli po 3 dniach od tego terminu (jeżeli nie ustalono inaczej) świnki nie odebrano, hodowca ma prawo powtórnie świnkę sprzedać, bez zwrotu zadatku poprzedniemu nabywcy.

Nie sprzedaję świnek osobom niepełnoletnim (w takim wypadku proszę o kontakt rodzica lub opiekuna), sklepom zoologicznym, laboratoriom, terrarystom i osobom nie budzącym mojego zaufania.

Pamiętaj, że zwierze to nie zabawka, wiec dokładnie przemyśl swoją decyzje o zakupie. Świnka żyje ok 6-8 lat i wymaga troskliwej opieki. Koszt utrzymania świnki jest podobny do kosztów utrzymania kota.

NIE SPRZEDAJE ZWIERZĄT DO ŻYCIA W SAMOTNOŚCI ! 
Pamiętaj że świnka morska to zwierzę stadne, które musi mieć swojego klumpla (tej samej płci, tego samego gatunku).

Aktualizacja : 18.10.2020


Samce na sprzedaż :
Samice na sprzedaż :
Świnki Zarezerwowane :

S8-1
... Dior
lilac self
samiec
urodzony : 10.09.2020

Ojciec : Pl.Ch, Sk.Ch, Int.Ch Adi Dior
Matka : Dula Dior

Note : Na wystawy / Do hodowli / Jako Pecik :)
Do odbioru po 10.10.2020

Cena : 350 pln
REZERWACJA Jakub Krawczyk

S8-2
... Dior
lilac self
samiec
urodzony : 10.09.2020

Ojciec : Pl.Ch, Sk.Ch, Int.Ch Adi Dior
Matka : Dula Dior

Note : Na wystawy / Do hodowli / Jako Pecik :)
Do odbioru po 10.10.2020

Cena : 350 pln
REZERWACJA Jakub Krawczyk